Naturalny ekologiczny płyn do mycia podłóg
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
3 Produktów
z 1

Ekologiczne płyny do mycia podłóg

Myślisz, że utrzymanie czystości całego domu w ekologiczny sposób jest kłopotliwe i kosztowne? Nie w przypadku naszego sklepu. Oferujemy wiele ekologicznych, niedrogich i bardzo skutecznych, a przede wszystkim bezpiecznych produktów do czyszczenia powierzchni, w tym posiadające naturalne składy płyny do mycia podłóg. Ze względu na to, że podłoga zajmuje największą powierzchnię do mycia w całym domu, płyn ten powinien być delikatny i bezpieczny dla wszystkich domowników, nie zawierać szkodliwych substancji dla środowiska (wraz w zanieczyszczeniami może wnikać w głąb ziemi) oraz pozostawiać w domu przepiękny, naturalny zapach. Takie właśnie produkty posiadamy w swojej ofercie.

Ekologiczne mycie podłóg – dlaczego jest tak ważne?

Zazwyczaj w naszym domu stawiamy na to, by było w nim czysto, jednak nie zawsze zwracamy uwagę na to, jakich używamy do tego celu środków. I ile np. do mycia kuchenki i piekarnika staramy się stosować naturalne produkty, ponieważ mają one kontakt z żywnością, to o większych zapominamy o tym, że większe powierzchnie również powinny być myte w ekologiczny sposób. Szczególnie podłogi, ponieważ jak już wcześniej wspominaliśmy, zajmują one najwięcej miejsca, a duża ilość płynu wylewana jest do nieczystości domowych, a przez to, także wnikają one do środowiska. Większe powierzchnie wymagają także szczególnej uwagi, gdy posiadamy małe dzieci – one najczęściej lubią bawić się na podłodze, zazwyczaj, gdy rozpoczynają swoją przygodę z chodzeniem czy raczkowaniem. Stąd też producenci naturalnych, ekologicznych środków czystości postanowili stworzyć ekologiczny płyn do mycia podłóg, ze szczególnym uwzględnieniem troski o najmłodszych domowników. Są one nie tyle naturalne, ile równie skuteczne – zawierają sprawdzone, lecz delikatne składniki czyszczące.

Zapach w domu dzięki płynom

Ważnym jest także, by podczas zakupu ekologicznego płynu do mycia podłóg wybrać odpowiedni dla nas zapach. Woń w produktach naturalnych zapewniona jest za pomocą olejków eterycznych. Jednymi z najbardziej cenionych, popularnych i ekologicznych płynów do mycia podłóg są te marki Yope, które niesamowicie aromatycznie pachną. Są to przede wszystkim zapachy odświeżającej zielonej herbaty, czystego bambusa, czy też kojącej francuskiej lawendy. Dzięki myciu samych podłóg tymi produktami roztaczamy w swoim domu naturalne, wpływające na nasz nastrój zapachy. Naturalny płyn do mycia podłóg zatem może nawet poprawić nam humor, nie mówiąc już o doskonałej czystości.

Najlepsze marki najlepszych płynów

Wiodące marki produkujące ekologiczne produkty do utrzymania czystości to głównie wcześniej wspomniana polska firma Yope, do której i nasz sklep i nasi klienci mają pełne zaufanie dzięki naturalnym składom. Bardzo popularną marką, jest także Organic People – jej produkty w zależności od rodzaju powierzchni (parkietu, gresu, terakoty itp.) posiadają równie soczyste zapachy pomarańczy, drzewa herbacianego i sandałowego, a także cały szereg certyfikatów, w tym ICEA, co sprawia, że można w stu procentach im zaufać. Podobnie jest w przypadku marki Zero%, która charakteryzuje się przede wszystkim brakiem niepotrzebnych, szkodliwych substancji chemicznych.