Środki do zmywarki - Ekologiczne tabletki i proszek do zmywarki
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
3 Produktów
z 1
32,99 zł
Best Seller
Best Seller
48,99 zł
Best Seller
Best Seller
Ekologiczne Tabletki do Zmywarki, Synergetic, 1,1 kg / 55 szt.
74,24 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Ekologiczne środki do zmywarki

Czy mycie naczyń w zmywarce musi i może być eko? Oczywiście, szczególnie gdy mamy do czynienia z ekologicznymi produktami nie tylko do mycia ręcznego, ale także do automatycznego. Wiele z tych środków po zadziałaniu i zmyciu, wraz z nieczystościami trafia do wraz z wodą środowiska, przez co wyjaławia się ziemia, rośliny są mniej urodzajne, a my mniej zdrowi. Należy pamiętać także, że środki te mają do czynienia z naszymi naczyniami, a co za tym idzie z jedzeniem – warto zatem zadbać o to, by były to jak najbardziej bezpieczne i neutralne dla naszego organizmu. Środki do zmywarki a ich rodzaje Nasz sklep internetowy w swojej ofercie posiada tylko i wyłącznie naturalne, ekologiczne środki czystości najwyższej jakości. Stąd też nieważne, który środek klient wybierze, ma on pewność, że są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Jednak istnieje kilka rodzajów tego typu produktów. Jest to przede wszystkim ekologiczny proszek do zmywarki w sypkiej formie oraz ekologiczne tabletki do zmywarki w formie stałej. Te drugie są bardziej popularne ze względu na wygodę ich aplikacji – ekologiczne tabletki do zmywarki nie wymagają nasypywania, przez co nie rozsypują się i zajmują mniej miejsca w szafce, gdzie znajduje się domowa chemia. Proszek do zmywarki ekologiczny ma jednak także i wiele plusów – szybciej i skuteczniej się rozpuszcza, przez co dokładnie myje naczynia, nawet gdy naczynia nie są dokładnie ułożone. Naturalny proszek do zmywarki posiada także zazwyczaj chropowatą konsystencję, dzięki czemu domywa naczynia w zmywarce jak gąbka.

Dobre ekologiczne kostki do zmywarki – czym się charakteryzują?

Kostki to inaczej tabletki do zmywarki ekologiczne, wybierając je, warto wiedzieć czym się kierować, szczególnie że na naszej istnieje sporo ich rodzajów. Każde z nich są wyjątkowe za sprawą swojej naturalności, przykładowo tabletki ekologiczne do zmywarki od marki Seventh Generation posiadają 85 procent składników pochodzenia roślinnego i mineralnego, nie posiadają barwników, kompozycji zapachowych oraz chlorowych wybielaczy, są biodegradowalne, przez co posiadają certyfikat EU Ecolabel. Natomiast tabletki do zmywarek ekologiczne od firmy Sonett w swoim składzie posiadają wyłącznie komponenty naturalne w postaci węglanu sodu, krzemiany i sulfonowanego oleju rycynowego. Sprawiają one, że resztki pokarmów pozostałe na naczyniach pęcznieją, emulgują i rozpuszczają tłuszcz.

Firmy, które kochają ekologiczne zmywanie

W naszym asortymencie posiadamy produkty wyłącznie cenionych marek, które mogą poszczycić się takimi certyfikatami EcoControl, Nature Care, Vegan, EcoCert, ICEA itp. dlatego też wybierając je, możemy być pewni, że nie zaszkodzą one ani nam, ani naszemu środowisku. Są to przede wszystkim niemiecka marka Sonett, która produkuje nie tylko tabletki do zmywarki, ale także nabłyszczacz, regenerująca sól do zmywarki, a także proszek. Ceny produktów nie są wygórowane, aczkolwiek stosowne do ich wysokiej jakości. Bardzo dobrą marką produkującą ekologiczne środki do zmywarki jest również wcześniej wspomniana Seventh Generation, która charakteryzuje się bardzo prostymi i bezzapachowymi składami swoich produktów.