Płyn do Płukania Milusie Tkaniny - Słodka Pomarańcza, Lawenda, Klareko, 500ml

Płyn do Płukania Milusie Tkaniny - Słodka pomarańcza, Lawenda, Klareko, 500ml
  • Płyn do Płukania Milusie Tkaniny - Słodka pomarańcza, Lawenda, Klareko, 500ml

Płyn do Płukania Milusie Tkaniny - Słodka Pomarańcza, Lawenda, Klareko, 500ml

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Woda & Kwas Cytrynowy & Naturalne Olejki Eteryczne
-Nadaje praniu delikatności
-Jest bezpieczny dla skóry
-Naturalny zapach

KLAREKO
KLAR_K11

19,90 zł

- +

Produkt chwilowo niedostępny

Kupując ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Milusie Tkaniny KLAREKO to płyn, który nadaje praniu delikatności i jest bezpieczny dla skóry. Składniki Milusich dobrałyśmy tak, by płyn nie pozostawiał po sobie ani grama włókiennych oklejaczy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza skóra to największy organ, o który powinniśmy dbać jak o najlepszego przyjaciela. Sami zobaczcie, nasze ciało praktycznie przez 24 godziny na dobę ma kontakt z tkaninami. Po użyciu Milusich materiały będą rzeczywiście miękkie, a nie oblepione substancjami chemicznymi dającymi złudzenie miękkości. Czarujący zapach płynu to efekt, który uzyskałyśmy dodając do płynu wyłącznie naturalne olejki eteryczne. Dobieramy je starannie dbając o jakość. Sztucznym kompozycjom zapachowym mówimy stanowcze „nie”. Są one bowiem bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia.

Aby zminimalizować ilość wytwarzanego plastiku zachęcamy do zakupu Kosmetyków Dla Domu  KLAREKO zapakowanego duchu Zero Waste. Jeśli zdecydujesz się na plastikowe opakowania pamiętaj, że kontynuacja naszych eko działań jest teraz w Twoich rękach. Nie wyrzucaj pustej butelki. Jest ona bardzo trwała i wystarczy na dłuuuuuuugi czas. Wybierz płyn Klareko w szklanym opakowaniu i uzupełnij nim plastikowe opakowanie. Jeśli zdecydujesz się wyrzucić butelkę pamiętaj, że opakowania Klareko całkowicie podlegają recyklingowi. Dlatego odkręć zakrętkę i wraz z butelką wyrzuć do kosza na plastik. Dzięki temu dasz drugie życie opakowaniu i oddech Naszej Matce Ziemi.


Dokładamy wszelkich starań, by Kosmetyki Dla Domu KLAREKO były bezpieczne. Pomimo to, u niektórych osób uczulonych na poszczególne składniki, mogą występować reakcje alergiczne.
*zawiera olejek pomarańczowy (LIMONENE), olejek lawendowy (LINALOOL)


Sposób użycia


Prosimy abyście pamiętali, że w przypadku Kosmetyków Dla Domu KLAREKO więcej nie znaczy lepiej. Aby pranie było mięciutkie wystarczy 30ml płynu Milusie Tkaniny KLAREKO. Nie zapomnijcie wstrząsnąć przed użyciem.

Skład PL

Woda, kwas cytrynowy, naturalne olejki eteryczne*… i to wszystko.
*zawiera olejek pomarańczowy (LIMONENE), olejek lawendowy (LINALOOL)

Pojemność


500ml / 16prań

Klienci kupowali także: