EKOLOGICZNE ŚRODKI DO CZYSZCZENIA MEBLI
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
12,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

EKOLOGICZNE ŚRODKI DO CZYSZCZENIA MEBLI

Czysty i uporządkowany dom to marzenie większości z nas. Jednak ciągle odkładający się kurz, tajemnicze zanieczyszczenia oraz smugi znacznie utrudniają utrzymanie idealnego porządku. Sytuacja dodatkowo się komplikuje, gdy któryś z domowników jest alergikiem. Ostre i intensywne płyny do czyszczenia, których używamy na co dzień mogą intensyfikować reakcje alergiczne, stanowiąc przy okazji potencjalne źródło niebezpieczeństwa dla najmłodszych. Właśnie dlatego na naszej stronie znajdziesz liczne środki do czyszczenia mebli oraz innych powierzchni, które pomogą Ci w utrzymaniu czystości bez negatywnego wpływu na stan zdrowia. Oferujemy produkty kultowych już marek Yope, Onlyeco, Babuszka Agafia oraz wiele, wiele więcej.

Uniwersalny naturalny środek do czyszczenia mebli

Wybierając naturalny płyn do mycia powierzchni, możesz mieć pewność, że inwestujesz w wyrób w pełni bezpieczny zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla środowiska naturalnego. Ekologiczny środek do czyszczenia mebli powstały na bazie pochodzących z natury składników, takich jak olejki eteryczne, kwas cytrynowy czy szare mydło charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością, ale też pozostawia przyjemny zapach. Dzięki temu unikniesz szkodliwej, chemicznej mieszanki, która pojawia się w powietrzu po zastosowaniu popularnych środków czyszczących.

Naturalne Środki do czyszczenia mebli i innych powierzchni

Warto pamiętać, że naturalny płyn do mycia powierzchni to w większości przypadków produkt uniwersalny. W zależności od wymagań chwili może być stosowany jako płyn do podłóg, mebli, łazienkowej i kuchennej armatury, czy nawet jako płyn do naczyń. Dzięki temu kupując jeden produkt, możesz wyczyścić niemal cały dom. Poza tym naturalny środek do czyszczenia mebli oraz innych powierzchni pozwoli Ci także na wprowadzenie do swojego życia zasad zero waste. Niektóre wyroby zostały wykonane ze szklanych opakowań, które pozwalają na łatwy recykling lub ponowne wykorzystanie.