Spray do Łazienki, BeSymbio, 500 ml

Spray do Łazienki, BeSymbio, 500 ml
  • Spray do Łazienki, BeSymbio, 500 ml

Spray do Łazienki, BeSymbio, 500 ml

kwas cytrynowy
- Skutecznie usuwa osady i kamień,
- Skoncentrowana formuła,
- 98% składników pochodzenia naturalnego,
Produkt odpowiedni dla Wegan

BESYMBIO
BES09

42,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 43 punkty lojalnościowe

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Spray do czyszczenia łazienki BeSymbio Home powstał po to, by zapewnić czystość w ekologicznym wydaniu. Nasz produkt z łatwością usunie zabrudzenia, osady z mydła i kamień z czyszczonych powierzchni – wanien, umywalek, toalet, kabin prysznicowych, płytek ceramicznych i armatury. Produkt zawiera roślinne związki powierzchniowo czynne, nie tylko w pełni biodegradowalne, ale także bezpieczne dla skóry. Zawarte w produkcie naturalne substancje pozostawiają neutralny zapach. Stosując spray do czyszczenia łazienki BeSymbio, masz pewność, że ta będzie czysta bez użycia szkodliwych i drażniących detergentów.

Formuła nie zawiera

SLS, SLES, PEG, syntetycznych substancji zapachowych, parabenów, parafiny, silikonów, barwników, składników pochodzenia zwierzęcego, fenoksyetanolu

Produkt hipoalergiczny, przebadany dermatologicznie, biodegradowalny, nietestowany na zwierzętach.


98% składników pochodzenia naturalnego


Posiada certyfikat Vegan SocietySposób użycia

Spray do czyszczenia BeSymbio dzięki skoncentrowanej formule łatwo wnika w brud i osad. Wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię, pozostawić na około 1 minutę, a następnie przetrzeć wilgotną tkaniną lub papierowym ręcznikiem. W przypadku cięższych do usunięcia zabrudzeń czynność należy powtórzyć, a po odczekaniu kilku minut przetrzeć powierzchnię wilgotną gąbką. Zalecamy wcześniejsze sprawdzenie odporności czyszczonego materiału na działanie środka. Nie stosować na powierzchnie z kamienia naturalnego z uwagi na kwaśny odczyn preparatu.

Skład

< 5% anionowych środków powierzchniowo czynny na bazie surowców odnawialnych*, < 5% amfoteryczny środków powierzchniowo czynnych na bazie surowców odnawialnych*, dodatki nawilżające*, neutralizator zapachów**, kwas cytrynowy, konserwant (Sodium Benzoate***).
*składnik z upraw ekologicznych i zbiorów roślin dziko rosnących,
** składnik otrzymywany w procesie fermentacji roślinnej,
*** konserwant spożywczy zatwierdzony do użycia w produktach naturalnych.


Pojemność

500 ml