Ekologiczny Płyn do Mycia Łazienki, Onlyeco, 500ml

Ekologiczny Płyn do Mycia Łazienki, Onlyeco, 500ml
  • Ekologiczny Płyn do Mycia Łazienki, Onlyeco, 500ml

Ekologiczny Płyn do Mycia Łazienki, Onlyeco, 500ml

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Gliceryna & Olejek ze Skórki Cytryny
- Skutecznie czyści
- Do wielu powierzchni
- Nie ma chemicznego zapachu
Nie zawiera: SLS, SLES, NTA, EDTA, Parabenów, PEG, Fosforanów, Chloru, Wybielaczy, Formaldehydów.

ONLYECO
ONLY38

19,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Ekologiczny płyn do mycia łazienki to wielofunkcyjny środek czyszczący, który z powodzeniem może zastąpić drogeryjne, chemiczne środki. Skutecznie usuwa zabrudzenia z wanien, umywalek, toalet, kabin prysznicowych, płytek ceramicznych i armatury. Usuwa kamień, smugi, osady z mydła i zapobiega parowaniu szyb i luster. Nie ma gryzącego zapachu. Jego jakość potwierdzona jest przez certyfikat Vegan oraz ECOCERT Natural Detergent. Posiada powyżej 99% składników pochodzenia naturalnego.

Gliceryna nabłyszcza, wygładza drobne zarysowania i chroni przed powstawaniem osadów i parowaniu szyb i luster.
Olejek ze skórki cytryny doskonale usuwa zabrudzenia osadów z mydła, wapnia, organicznych i mineralnych. Działa odkażająco, dezynfekująco, przeciwgrzybicznie i antyseptycznie.

Sposób użycia

Spryskać czyszczoną powierzchnię, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką. Wcześniej sprawdzić odporność czyszczonego materiału na działanie środka. Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni zawierających wapień – marmur, alabaster, lastriko, beton.

Środki ostrożności

Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu płucz wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Kontynuuj płukanie. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Skład INCI

poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, etanol den. otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, glicerynę, solubilizer naturalny.

Pojemność

500ml

Klienci kupowali także: