Ekologiczne środki do czyszczenia łazienki - Płyn do kabin prysznicowy
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
9 Produktów
z 1
12,99 zł
Best Seller
Best Seller
12,99 zł
Best Seller
Best Seller
22,99 zł
Best Seller
Best Seller
Ekologiczny Płyn do Mycia Łazienki, Onlyeco, 500ml
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
18,99 zł
Best Seller
Best Seller
18,99 zł
Best Seller
Best Seller
23,99 zł
Best Seller
Best Seller
18,49 zł
Best Seller
Best Seller
Żel do Czyszczenia Toalet, Limonka i Mięta, Yope, 750 ml
15,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Ekologiczne środki do łazienki

Łazienka to jedno z miejsc w każdym domu, które powinno być nieskazitelnie czyste. Oczywiście dobre zaprojektowanie i codzienne czynności takie jak częste zmienianie ręczników czy też pranie dywaników przyczynią się do tego, by łazienka była sterylna, jednak nic nie zastąpi porządnego czyszczenia, w którym pomogą nam naturalne środki czystości do łazienki. Warto pamiętać by nie tylko były one łagodne dla naszej skóry, ale także nie wytwarzały ostrego, nieprzyjemnego zapachu drażniąc nasz układ oddechowy i oczy. Stąd też ekologiczne produkty będą doskonałym wyborem.

Środki do czyszczenia łazienki – na czym się skupić?

Wybierając ekologiczne środki czystości do łazienki, należy skupić się przede wszystkim na tym, by do każdej powierzchni posiadać odpowiednie produkty. Przykładowo płyn do kabin prysznicowych będzie znacznie inaczej działał niż środek do czyszczenia toalet. Oczywiście w obu przypadkach są to płyny jak najbardziej bezpieczne i posiadające wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, jednak mogą one mieć inne zastosowanie, a co za tym idzie, także skuteczność. Płyn do łazienki, a zwłaszcza środki do czyszczenia kabiny prysznicowej, mają zatem dobrze czyścić, dezynfekować, nie pozostawiać smug, za to roztaczać cudowną, naturalną woń w łazience. Jest to szczególnie ważne, ponieważ to właśnie pod prysznicem mamy do czynienia z największą wilgocią, a co za tym odzie mnożeniem się bakterii i drobnoustrojów. Dlatego też producenci zwracają na ten typ produktów czyszczących szczególną uwagę, by płyn do mycia kabin prysznicowych był antybakteryjny, skuteczny, a zarazem bezpieczny i ekologiczny – bo nie sztuką jest dezynfekować powierzchnie chemicznymi, szkodliwymi dla środowiska detergentami.

Dobry środek do czyszczenia łazienki, a jego skład

Dobrymi środkami do czyszczenia nazywamy zazwyczaj te, które przeznaczone są do i do powierzchni szklanych i do płytek – przykładowo mamy tutaj do czynienia z produktem typu płyn do czyszczenia kabin prysznicowych i środek do czyszczenia płytek łazienkowych w jednym, by jak najbardziej ograniczyć posiadanie opakowań w łazience. Dlatego też wiele ekologicznych produktów ma do siebie podobny skład – by skutecznie czyścić kilka rodzajów powierzchni, nazywane są uniwersalnymi i zawierają w swoim składzie najczęściej wodę oczyszczoną, naturalne kwasy i komponenty myjące, by rozpuścić brud, a także olejki eteryczne, by łazienka stale pachniała czystością. Płyn do mycia kafelek łazienkowych jest zatem również uważany za wielofunkcyjny, jednak stale posiada on jedne, stałe przeznaczenie – ma za zadanie usunąć osady np. z mydła, a także bakterie gnieżdżące się w fugach. Środek do czyszczenia kabin prysznicowych natomiast przy okazji powinien także doskonale radzić sobie ze smugami na prysznicowych szybach.

Środki czyszczące do łazienki – renomowane marki

Producenci wybrani przez nasz sklep jako zaufani, to przede wszystkim marki Yope, Eco Clean, Sonett, Organic People, Babuszka Agafia, czy też Zero% i Onlyeco. Wszystkie te firmy charakteryzują się przede wszystkim dbałością o każdy szczegół, by ich produkty były jak najbardziej bezpieczne i ekologiczne. Przykładowo płyn do mycia łazienki marki Zero% ze szczególnym uwzględnieniem usuwania kamienia, nie tylko posiada bardzo atrakcyjną cenę, to jeszcze nie zawiera SLS, parabenów, fosforanów, formaldehydu, pochodnych ropy naftowej, a jego skład jest w pełni naturalny i opiera się na occie owocowym i olejku eterycznym z pomarańczy. I jak tu nie dbać w ekologiczny sposób o dom.