Ekologiczne środki do czyszczenia kuchni - Odtłuszczacz do kuchni
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
6 Produktów
z 1
17,99 zł
Best Seller
Best Seller
12,99 zł
Best Seller
Best Seller
Ekologiczny Płyn do Mycia Kuchni, Onlyeco, 500ml
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
Żel do Usuwania Tłustych Zabrudzeń, z Octem Winogronowym i Mentolem, Zero, 500 ml
16,38 zł
Best Seller
Best Seller
23,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Ekologiczne środki do kuchni

W kuchni musimy mieć ład, porządek i utrzymywać stalą czystość, ponieważ to tam przygotowujemy posiłki dla całej naszej rodziny. Warto, by były one nie tylko pożywne i zdrowe, ale także niezanieczyszczone niepotrzebnie chemią, którą używamy do sprzątania naszego domu. Zatem odpowiednie środki do czyszczenia kuchni są tutaj kluczowym wyborem i warto wybrać takie, które będą ekologiczne, skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne nie tylko dla naszej skóry, ale i domowników.

Środki czyszczące do kuchni a ich rodzaje

Jednymi z najważniejszych produktów są środki do usuwania tłuszczu w kuchni, które muszą być skuteczne, a jednocześnie bezpieczne dla naszych potraw i naszego organizmu. Nie ma tutaj mowy o żadnych chemicznych substancjach, stąd też ekologiczne i naturalne produkty z naszej oferty powinny być tutaj podstawą. Podobnie jest w przypadku produktów typu płyn antybakteryjny do kuchni, ponieważ jak wiemy w tym pomieszczeniu, podobnie jak w łazience, gdzie jest wilgoć, potrafią mnożyć się wszelkiego rodzaju drobnoustroje, których chcemy pozbyć się w równie naturalny i bezpieczny sposób. Oczywiście ważne jest także posiadanie uniwersalnego płynu do mycia, takiego jak np. ten z firmy Yope o zapachu zielonej herbaty, który nadaje się do mycia powierzchni ceramicznych, emaliowanych, a także wykonanych ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych. Tak jak wiele z oferowanych przez nas produktów posiada prawie sto procent składników naturalnych, tak i również potwierdzają to ich międzynarodowe certyfikaty, w tym EcoCert i Viva, co sprawia, że nasi klienci mogą być pewni, że są to najwyższej jakości produkty.

Płyny do zadań specjalnych

Płyny w kuchni muszą być ekologiczne i naturalne, to już wiemy, ale warto by były także skuteczne i łatwe w aplikacji. Stąd też jeden z naszych popularnych produktów – odtłuszczacz do kuchni marki, który jest także doskonały jako płyn do mycia kuchenek marki Zero% pachnący mentolem, jest doskonałym sprzymierzeńcem w walce z tłustymi plamami i zaciekami. Idealnie nadaje się jako płyn do czyszczenia kuchenek indukcyjnych, ponieważ jego skład nie reaguje z innymi powierzchniami – zawiera m.in. ocet winogronowy, który jest znany ze swoich właściwości łagodnie czyszczących. Warto także użyć go jako płyn do czyszczenia kuchenek gazowych i środek do czyszczenia kuchenek ze stali nierdzewnej, ponieważ jest delikatny, pozostawia po sobie przyjemną, mentolową woń czystości. Ekologiczne podejście wymaga także posiadania naturalnych środków takich jak płyn do dezynfekcji blatów kuchennych oraz odtłuszczacz do mebli kuchennych, które sprawią, że codzienne mycie blatów i mebli, które najczęściej mają kontakt z naszym jedzeniem, będzie jeszcze bardziej bezpieczne.

Środki czyszczące do kuchni – jakie marki?

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim cały wachlarz produktów czyszczących do kuchni renomowanych, bardzo popularnych i cenionych marek, takich jak Yope, Zero%, czy też EcoClean, Sonett, Organic People i Babuszka Agafi. Wszystkie marki charakteryzują się swoim ekologicznym podejściem do produkcji swoich środków – bardzo często pakowane są w biodegradowalne opakowania oraz można je uzupełniać specjalnym wkładem wymiennym, by zredukować ilość odpadów. Składy są nie tylko bezpieczne dla środowiska, ale także dla naszej skóry – nierzadko można ich używać w towarzystwie małych dzieci, alergików i chorych na atopowe zapalenie skóry.