Naturalne środki czystości - ekologiczne środki czyszczące
Sortuj wg:
168 Produktów(Pokaż wszystkie)
z 3
Żel do Czyszczenia Toalet, Limonka i Mięta, Yope, 750 ml
12,79 zł 15,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
42,39 zł 52,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
z 3
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

DOM

Naturalne środki czyszczące – postaw na ekologiczne rozwiązania

Dbając o swoje ciało z pewnością sięgasz po sprawdzone marki i naturalne kosmetyki. Jednak w przypadku dbania o siebie i swoje samopoczucie, ważne jest nie tylko to, co jesz i czego używasz podczas kąpieli, ale też to, czym się otaczasz i co ubierasz. Dlatego też, by zapewnić Ci odpowiednie narzędzia do walki z zabrudzeniami, oferujemy naturalne środki czystości. Z pełną mocą uderzają w każdy brud – pozbędziesz się go skutecznie i zapewnisz przy tym swojej delikatnej skórze odpowiednią ochronę.

Wydajne i naturalne środki czystości – kompleksowe podejście

Naturalne środki czyszczące ochronią nie tylko urządzenia domowe, ale też zapewnią im optymalną pracę, a Tobie ekologiczny wymiar porządku. Receptury są ekologiczneśrodki czyszczące tym samym chronią nie tylko Ciebie, ale i środowisko. Skład każdego z produktów został skomponowany w oparciu o naturalne składniki, które są w pełni bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Dodatkowo, przyjemny zapach cechujący te naturalne środki czystości to ich dodatkowa zaleta.

Warto też zwrócić uwagę, że proponowana przez nas oferta jest dostosowana do wegan i nie zawiera żadnych produktów odzwierzęcych. Ponadto, o jakości produktów świadczy też posiadany przez nie certyfikat ICEA. Nadawany jest on tylko preparatom o ekologicznych, nie testowanych na zwierzętach składnikach. To sprawia, że nasze ekologiczne środki czyszczące są bezpieczne dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

Naturalne środki do czyszczenia – prosty skład gwarancją bezpieczeństwa

Naturalne środki czyszczące to nie tylko rozmaite preparaty do mycia i czyszczenia podłogi lub mebli. To także naturalne środki do prania, takie jak lawendowy płyn do prania wełny i delikatnych tkanin. Jak powszechnie wiadomo, wełna wymaga odpowiedniej pielęgnacji i aby jej ją zapewnić, trzeba nie tylko ostrożnie wyciskać ją po praniu, ale też stosować delikatne środki piorące. I choć wełniane swetry pierze się rzadko, odpowiednie naturalne środki do prania z pewnością wydłużą życie każdemu z nich.

Świadomy konsument zwraca uwagę nie tylko na swoje dobro, ale też na środowisko. Dlatego też proponowane przez nas naturalne środki do czyszczenia pomogą Ci w kompleksowej ochronie. Skutecznie usuną plamy i brud, optymalnie dbając przy tym o tkaniny. Przekonaj się i wybierz zestaw proszku do prania i płynu do płukania – przywitaj nowy wymiar świeżości w swoim domu!