Ekologiczne mydła do czyszczenia, naturalne mydło do rąk
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
2 Produktów
z 1
17,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Ekologiczne mydła do czyszczenia

Mycie rąk jest niezwykle istotne. Codziennie dotykamy wielu przedmiotów, na których znajduje się mnóstwo bakterii. By cieszyć się pełnią zdrowia trzeba myć dłonie i dbać o nie jak tylko można. Warto więc postawić na mydło naturalne, które uzupełni pielęgnację i zadba o higienę w każdej chwili. Ekologiczne mydło do rąk sprawdza się świetnie w kuchni. Dzięki starannie dobranym składnikom usuwa nieprzyjemny zapach, który może nam towarzyszyć podczas zmywania resztek potraw. Tutaj znajdziesz również produkty do czyszczenia trudnych zabrudzeń w kuchni, jak na przykład mydło gospodarcze. Duże pojemności, wiele firm i stylowe butelki znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Ekologiczne mydło do rąk

W kuchni, podobnie jak w łazience, niezwykle istotne jest używanie mydła. Mydła do rąk firmy Yope wzbogacone o ekstrakty z pietruszki i kopru włoskiego skutecznie oczyszczają ręce, jednocześnie zapobiegając ich wysuszaniu. Neutralizują nieprzyjemne zapachy, są więc Twoim niezawodnym pomocnikiem podczas gotowania. Dostępne są również warianty z miodem i bergamotką oraz wersja mineralną. W tej kategorii znajdziesz również naturalne mydło do rąk firmy Laq o zapachu rzodkiewki z rabarbarem. Wybierz swój ulubiony wariant i ciesz się czystymi dłońmi!

Ekologiczne mydło kuchenne – zamiennik chemii w domowym gospodarstwie

W tej kategorii znajdziesz również produkty, które skutecznie pomogą w walce z plamami i zabrudzeniami. Świetnie sprawdzają się jako zamienniki tradycyjnej chemii gospodarczej. Pasta czyszcząca to sposób na poradzenie sobie z trudnymi zabrudzeniami. Świetnie odtłuszcza, usuwa osad i uporczywy brud. Szukasz produktu, który pomoże Ci w codziennym sprzątaniu? Z pewnością przyda się płyn czyszczący, który świetnie domywa praktycznie każdą powierzchnię. Naturalne mydło do naczyń świetnie sprawdza się jako zamiennik tradycyjnego płynu. W tej kategorii znajdziesz również mydło gospodarcze, które stanowi alternatywę dla płynu do prania.

Ekologiczne mydło kuchenne czy produkty czyszczące to bezpieczne dla środowiska specyfiki, które skutecznie usuwają zabrudzenia. Dzięki nim zarówno Twoje ręce, jak i mieszkanie będą czyste i zadbane. Natomiast wygodne opakowanie z pompką możesz wykorzystać ponownie. Naturalne mydło kuchenne pomoże Ci zadbać o dłonie oraz planetę.