Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
Ochronny Balsam do Ust do Codziennej Pielęgnacji dla Dzieci i Dorosłych, Eeny Meeny, 12g
19,00 zł
Best Seller
Best Seller
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

EENY MEENY

Marka, która powstała z prawdziwej pasji. Założona przez Edytę, która swoje wykształcenie, wieloletnie doświadczenie i osobiste zaangażowanie przełożyła na receptury własnych kosmetyków. Ich składy są naturalne i bezpieczne, nie zawierają parabenów, silikonów, olejów mineralnych oraz syntetycznych barwników i zapachów. Są również wielozadaniowe, większość z nich jest odpowiednia również dla delikatnej skóry niemowląt, a to chyba najpewniejsza rekomendacja.

Produkty zawierają m.in.: 

alfa-glukan – prebiotyk i substrat dla pożytecznych mikroorganizmów, dzięki czemu wspomaga odbudowę prawidłowej mikroflory skóry (w INCI: Alpha-Glucan Oligosaccharide). 

 beta-glukan – immunostymulator, czyli substancja, która uaktywnia i wspiera naturalne mechanizmy obronne skóry (w INCI: Magnesium Carboxymethyl Beta-Glucan lub Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan)

Ekstrakt z korzenia lukrecji, który zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, poprawiając kondycję skóry i tworząc barierę ochronną. 

W ofercie marki znajdziecie wiele produktów odpowiednich dla delikatnych, wymagających skór Składy są, bezpieczne i kompleksowo działające. Posiadasz skórę problematyczną? Wybór kosmetyków jest oczywisty!