Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
Ochronny Balsam do Ust do Codziennej Pielęgnacji dla Dzieci i Dorosłych, Eeny Meeny, 12g
19,00 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

EENY MEENY

Marka, która powstała z prawdziwej pasji. Założona przez Edytę, która swoje wykształcenie, wieloletnie doświadczenie i osobiste zaangażowanie przełożyła na receptury własnych kosmetyków. Ich składy są naturalne i bezpieczne, nie zawierają parabenów, silikonów, olejów mineralnych oraz syntetycznych barwników i zapachów. Są również wielozadaniowe, większość z nich jest odpowiednia również dla delikatnej skóry niemowląt, a to chyba najpewniejsza rekomendacja.

Produkty zawierają m.in.: 

alfa-glukan – prebiotyk i substrat dla pożytecznych mikroorganizmów, dzięki czemu wspomaga odbudowę prawidłowej mikroflory skóry (w INCI: Alpha-Glucan Oligosaccharide). 

 beta-glukan – immunostymulator, czyli substancja, która uaktywnia i wspiera naturalne mechanizmy obronne skóry (w INCI: Magnesium Carboxymethyl Beta-Glucan lub Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan)

Ekstrakt z korzenia lukrecji, który zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, poprawiając kondycję skóry i tworząc barierę ochronną. 

W ofercie marki znajdziecie wiele produktów odpowiednich dla delikatnych, wymagających skór Składy są, bezpieczne i kompleksowo działające. Posiadasz skórę problematyczną? Wybór kosmetyków jest oczywisty!