Filtruj według

Wyczyść wszystko

Cena

ECOGENIC

Ekologiczne środki czystości Ecogenic

Ecogenic to turecka marka, powstała z zamiłowania do czystości i innowacyjnego podejścia. Sevda Arikan – inżynier chemik, kobieta, która odpowiada za powstanie marki od początku stawiała na coś, czego na ichniejszym ryku jeszcze nie było. Zaczynali od detergentów dla zmywarek i mebli, skończyli jako jeden z wiodących producentów ekologicznych środków czystości na świecie! 

Proste składy środków czystości Ecogenic

Produkty Ecogenic oparte są na formułach roślinnych, ich składy są krótkie i proste, a działanie zdumiewająco skuteczne. Wszystkie produkty posiadają certyfikat Ecogarantie®, co bardzo dobrze o nich świadczy, ponieważ uzyskanie go nie należy do najprostszych. Przyznaje się go tylko produktom, które spełniają ściśle wytyczone kryteria: żadnych testów na zwierzętach, szkodliwych minerałów, produktów ropopochodnych i modyfikowanych genetycznie w składzie, wysoka biodegradowalność, skuteczność i trwałość, składniki pochodzące ze zrównoważonych upraw ekologicznych. 

Ekologiczny płyn do mycia naczyń Ecogenic

W ofercie marki znajdziemy produkty standardowe, jak płyn do naczyń, do prania, detergenty do kuchni i łazienki czy nieuczulające mydło w płynie dla dzieci, ale i produkty do zadań specjalnych, np. płyn do prania odzieży sportowej, który wykona nawet najtrudniejsze misje i spray do usuwania zapachów z odzieży sportowej, której w pralce się nie pierze (np. odzież motocyklowa), który jest absolutnym hitem na rynku!

Naturalny Szampon dla Psa i Kota Ecogenic

Dodatkowo powstał odłam marki służący braciom mniejszym. Przecież każdy, kto mieszka z pupilem wie, że często dba się o niego lepiej niż o siebie! Szampon EcoPet zadba o sierść lub włosie każdego zwierzaka po 6. tygodniu życia, zapewniając czystość i świeżość, nie podrażniając i nie wywołując swędzenia, a spray do usuwania zapachów zapewni komfort korzystania z legowiska, ulubionego kocyka czy Twojej kanapy. Produkty Egogenic i Ecopet są naprawdę warte polecenia.