Filtruj według

Wyczyść wszystko

DERIBERE

Kto z nas nie lubi wracać do czystego, uporządkowanego domu? Po ciężkim, stresującym dniu w pracy przyjemnie przecież rozsiąść się w swoim ulubionym fotelu, napić herbaty i nie myśleć już o obowiązkach. 

Samo sprzątanie do wielkich przyjemności nie należy, ale czasem może okazać się niezwykle satysfakcjonujące. Obserwując znikającą stopniowo górę naczyń w zlewie, coraz bardziej błyszczące kafelki w łazience, czy rozwieszając pachnące czystością pranie można doznać uczucia spływającego spokoju. A wykonując te wszystkie czynności z pomocą ekologicznych środków czystości może być jeszcze lepiej! Wiedząc, że wspierasz dobrą misję, wykonując te domowe obowiązki możesz poczuć się jak prawdziwy bohater! 

Z bohaterskiej potrzeby zmiany świata na lepszy powstała marka Deribere. Niewielki, rodzinny interes założony przez bratową i szwagierkę - Agatę i Asię. Panie miały dość wiecznych reakcji alergicznych na skórze i tony plastikowych opakowań po kosmetykach i środkach czystości. Postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce. Opracowały kilka prostych receptur i przetestowały na rodzinie i znajomych. Po wielu pozytywnych opiniach zaczęła się prawdziwa przygoda!

Wszystkie produkty marki są opakowane zgodnie z ideą Zero Waste, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie ważne. Każdy artykuł znajduje w szklanym bądź papierowym opakowaniu opatrzonym piękną, etykietą w ocieniach błękitu i w kształcie motyla. Po jego zużyciu butelki czy słoiki można wykorzystać ponownie, wekując soki, wykorzystując je do decoupagu czy uzupełnić o własną recepturę sprzątającą. :) A jeśli już przy uzupełnieniu jesteśmy Deribere oferuje proszki do prania właśnie w formie uzupełniacza. Co jeszcze znajdziemy w ich ofercie? Wszystko czego potrzeba przy codziennym utrzymaniu porządku!

Większośc z nas lubi wyglądać schludnie. W związku z tym ubrania, powinny być czyste i ładnie pachnieć. Dzięki Deribere można wyprać ubrania białe i kolorowe, bez obaw o niepewny, chemiczny skład. Formuły proszków opierają się na mydle i przepięknie pachną. Proszek do kolorów pachnie lawendą i mandarynką, a do białego eukaliptusem i pomarańczą. Zapachy uzyskano dodając do receptury naturalne olejki eteryczne. Nie poleca się stosowania proszków zamiennie - ten do koloru może powodować szarzenie jasnych tkanin, a do białego - blaknięcie ciemnych. 

Kropką nad "i" w akcji pranie jest płyn do płukania. I tutaj marka dostarcza swój produkt o zapachu lawendy, drzewa sandałowego i cytryny. Delikatny skład, przemyślany skład sprawia, że tkaniny stają się miękkie, a skóra unika niepotrzebnych podrażnień. Dodatkowo zapach utrzymuje się na nich jeszcze przez jakiś czas po włożeniu do szafy.

Kuchnia w wielu domach jest głównym centrum dowodzenia - to w niej toczy się życie przez większość dnia. Zbierają się w niej również brudne naczyia od wszystkich domowników. Tu pomaga naturalny płyn do mycia naczyń o klasycznym miętowym zapachu. Żeby oszczędzić czas, pieniądze i miejsce formuła płynu została opracowana tak, że da się nim wyczyścić każdą kuchenną powierzchnię, również piekarnik! A gdyby płyn sobie nie poradził z pomocą nadchodzi uniewrsalna pasta czyszcząca. Ten produkt poradzi sobie z każdym zabrudzeniem i nadaje się do każdej powierzni. Z kuchni można go zabrać do łazienki, potem do salonu, sypialni a nawet do przydomowego warsztatu! Suteczność potwierdzona wieloma testami! 

Marka w ostatnim czasie uzupełniła ofertę o dwa dodatkowe produkty, bez których cięzko wyobrazić sobie domowe porządki: płyn do szyb i płyn do podłogi. Płyn do szklanych powierzchni pięknie pachnie cytrusami z nutą drzewa sandałowego, co dodatkowo może poprawić humor. Jego działanie w niczym nie odbiega od komercyjnych  środków tego typu, za to skład bardzo. Głównym składnikiem, oczywiście poza wodą, jest kwas octowy. Już nasze babcie wiedziały, że octem da się wyczyścić właściwie wszystko! Nadaje się do wszelkich szklanych powierzchni, nie zostawaia smug i zacieków.

Kuchnia w wielu domach jest sercem, ale to podłoga jest wizytówką. Płyn do mycia podłóg pachnie egzotycznie - mandarynką i trawą cytrynową. Idealny do wszystkich podłóg z tworzywa nienaturalnego (jeśli właścicielki marki twierdzą, że tak jest to lepiej ich posłuchać): paneli, linoleum, kafelek, terakoty. Usunie wszystkie podłogowe zanieczyszczenia, a dodatek octu dodatkowo odkazi powierzchnie. Nie pozostawi nieestetycznych zacieków i smug.

Pełen zestaw środków czystości Deribere zapewnia całkowicie czysty dom i spokojne sumienie. Marka powstała z pięknej idei, którą trzeba mocno wspierać. Nie da się zmienić świata "już", jest na to za duży i zbyt zróżnicowany. Ale metodą małych kroków można osiągnąc wielkie cele! Właśnie dlatego warto powoli zmieniać swoje złe przyzwyczajenia (które często nawet nie są naszą winą) dla dobra swojego i przyszłych pokoleń. Pojawienie się produktów tej marki w Twoim domu jest jednym z tych małych kroków, które mogą zdziałać wiele. 

Po za tym marka oferuje produkty po prostu (albo aż) bardzo dobrej jakości, są skuteczne i przepięknie pachną (aromaterapia ma moc!) i za nie wygórowaną cenę. Naprawdę warto!