Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
6 Produktów
z 1
Krem do Depilacji z Dziurawcem, do Skóry Wrażliwej, Fitokosmetics, 100ml
10,65 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

DEPILACJA

Depilacja jest jedną z tych czynności, które wykonujemy regularnie. Idealnie gładka skóra dla wielu osób jest niezwykle istotna. Niektóre kosmetyki przeznaczone do usuwania zbędnego owłosienia mogą jednak podrażniać skórę. Z pomocą przychodzą produkty do depilacji, które składają się tylko z naturalnych ekstraktów łagodnych dla delikatnych miejsc. W tej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, które ułatwią pozbycie się nawet najkrótszych włosków.

Kremy do depilacji – szybka metoda

Jedną z najpopularniejszych metod bezbolesnego usuwania zbędnego owłosienia jest zastosowanie takich produktów jak kremy do depilacji. W naszym sklepie znajdziesz produkty przeznaczone do depilacji nóg oraz okolic bikini. Krem do depilacji nóg jest wzbogacony o olejek brzoskwiniowy lub olejek z awokado. Z kolei wersja przeznaczona dla okolic bikini zawiera ekstrakty z aloesu lub rumianku. Wystarczy nałożyć krem do depilacji i odczekać kilka minut, a następnie zebrać nadmiar szpatułką. Efekt? Idealnie gładka skóra bez podrażnień. Dzięki dodatkom olejków produkt pielęgnuje miejsca depilacji i pozostawia je nawilżone, a także opóźnia odrastanie włosków.

Tylko krem do depilacji? A może alternatywa?

Jeżeli naturalny krem do depilacji Cię nie przekonuje, możesz postawić na tradycyjną metodę golenia. W naszej ofercie znajdziesz klasyczną, stylową maszynkę do golenia wraz z wymiennymi żyletkami, które również mamy w ofercie. Jest uniwersalna, sprawdzi się zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. To świetny zamiennik standardowych, plastikowych i jednorazowych maszynek. Bambusowa rączka idealnie leży w dłoni. Produkt powstał w duchu zero waste, jest ekologiczny, a jego użytkowanie przyczynia się do zmniejszenia ilości generowanych śmieci. Natomiast wymienne żyletki zapewniają perfekcyjne golenie.

W tej kategorii znajdziesz produkty do depilacji, które skutecznie usuną niechciane owłosienie. Maszyna do golenia z wymiennymi żyletkami pomoże pozbyć się nawet najtwardszego zarostu, a kremy do depilacji to rozwiązanie dla Pań, które chcą uniknąć podrażnień i zachować gładką i nawilżoną skórę po każdym zabiegu.