Cienie do Powiek
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
14 Produktów
z 1
39,99 zł
Best Seller
Best Seller
36,99 zł
Best Seller
Best Seller
38,99 zł
Best Seller
Best Seller
26,99 zł
Best Seller
Best Seller
26,99 zł
Best Seller
Best Seller
26,99 zł
Best Seller
Best Seller
27,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Cienie do Powiek

Makijaż oczu według Nati Nati

W obecnych czasach, gdy na naszych twarzach znajdują się maski, jednym z najważniejszych elementów makijażu, są podkreślone oczy. Niestety wiele drogeryjnych kosmetyków może przyczyniać się do podrażnienia oczu, a co za tym idzie zmniejszenia naszego komfortu na co dzień. Na szczęście na rynku dostępnych są naturalne cienie do powiek. Czym się one cechują i dlaczego warto wybrać cienie do powiek w naszym sklepie? Na te i kilka innych pytań odpowiemy poniżej. 

Cienie do powiek z naturalnymi komponentami 

Cienie do powiek składają się głównie ze składników pochodzenia naturalnego. Jest to najczęściej mika, czyli naturalnie występujący w przyrodzie minerał oraz krzemionka o podobnych właściwościach. To, co jest równie ważne w produkcji kosmetyku typu cienie do powiek, to pigmenty. One także muszą pochodzić z natury i są to najczęściej bezpieczne, roślinne barwniki. Z tego względu, iż pigmenty, krzemionka i mika muszą być ze sobą połączone, wykorzystuje się wszelkiego rodzaju oleje, np. jojoba w kremowych cieniach, które przy okazji pielęgnują i odżywiają powiekę. To, na co warto zwrócić uwagę, to naturalna paleta cieni. Najczęściej znajdują się w niej odcienie do stworzenia pięknego, delikatnego, codziennego makijażu. Mimo wszystko, naturalne cienie do powiek mimo swoich naturalnych składników, są bardzo często trwałe i napigmentowane. Za ich sprawą nie musimy wybierać pomiędzy pigmentem a dobrem naszej planety oraz naszej skóry.  

Cienie do oczu w naszym sklepie

Cienie do powiek w naszym sklepie pochodzi głównie od renomowanej marki naturalnych, kolorowych kosmetyków PuroBio. W naszym asortymencie znajduje się najwięcej pojedynczych cieni do powiek PuroBio, które również pielęgnują okolicę oka, za sprawą naturalnych olei. Cienie do powiek tej firmy mają barwy zarówno podstawowe, jak i te wyraziste, do mocniejszych makijaży. W kategorii naturalna paleta do cieni swój prym wiedzie firma Felicea. Znajdujące się w nich cienie do oczu mają neutralne barwy. 

Podsumowując, naturalne cienie do oczu wcale nie muszą być delikatne. Obecnie procedura produkcji produktów, jakim są naturalne cienie do powiek, pozwala na ich maksymalna jakość i trwałość, porównywalną z tymi tradycyjnymi.