Naturalne bronzery do twarzy
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
3 Produktów
z 1
42,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Bronzery

Konturowanie w naturalnym wydaniu 

Konturowanie twarzy jeszcze dwadzieścia lat temu kojarzyło się wyłącznie z nałożeniem różu. Obecnie nie wyobrażamy sobie makijażu, bez bronzera do twarzy. Nie tylko ociepla on naszą twarz, która wcześniej jest zmatowiona przez puder, ale także definiuje jej kontur oraz optycznie wysmukla. Bronzer do twarzy sprawia, że nasze kości policzkowe są bardziej zaakcentowane, a linia żuchwy zaznaczona. Dlaczego jednak warto posiadać naturalny bronzer do twarzy? O tym poniżej. 

Bronzer do twarzy, czyli must have w Twojej kosmetyczce

Bronzer do twarzy powinien być dobrze dobrany do kolorytu naszej cery. Te neutralne, chłodne doskonale imitują cienie na naszej skórze, dzięki czemu możemy ją wysmuklić, poddać optycznemu liftingowi. Neutralne bronzery do twarzy świetnie sprawdzą się dla osób z jasną karnacją. Natomiast bronzer do twarzy o ciepłym odcieniu będzie doskonały w czasie, gdy nasza cera jest muśnięta słońcem, a my same mamy oliwkowy, śniady odcień skóry. Wtedy kosmetyk ten jest swego rodzaju dopełnieniem makijażu – nadaje twarzy kształt, który został zatracony przez wcześniejsze nałożenie podkładu i pudru. Bronzer do konturowania zazwyczaj nie powinien także posiadać brokatowych drobinek, zaś ten do ocieplania może je w sobie zawierać, by nadać cerze dodatkowego blasku. 

Naturalne bronzery – czym się charakteryzują?

Naturalne bronzery to obecnie nowość na rynku, zaś drogeryjny bronzer do konturowania twarzy to obecnie podstawa. Dlaczego zatem wybrać wariant naturalny? Ponieważ będzie on bardziej łaskawy dla naszej planety i cery. Jeśli mamy skórę wrażliwą, skłonną do alergii, podrażnień i zaczerwienień, naturalny bronzer do twarzy będzie tutaj doskonałym wyborem. Naturalne bronzery są komponowane z najlepszej jakości składników naturalnych, takich jak mineralne pigmenty, pielęgnacyjne oleje, nieuczulające krzemionki i mika. Przykładowo niezwykle popularny bronzer od marki Ecocera zawiera w swoim składzie ekstrakt z orzecha włoskiego i witaminę E.