Włosy cienkie i bez objętości – jakie kosmetyki naturalne poprawią ich wygląd?

31.10.2018

Naturalne szampony do włosów cienkich – nadaj kosmykom objętości już podczas mycia

Już na etapie mycia włosów warto zapewnić im odpowiednią pielęgnację, która pozwoli uzyskać efekt objętości i odpowiedniego odbicia włosów u nasady. Wybór szamponu ma ogromne znaczenie również dla kondycji kosmyków – częste korzystanie ze zwykłych produktów do mycia, które zazwyczaj opierają się na silnych detergentach, może niekorzystnie odbić się na wyglądzie i zdrowiu włosów, które mogą utracić elastyczność i blask. Najbezpieczniejszym i najlepszym dla włosów wyborem są szampony naturalne, a więc wykorzystujące przede wszystkim ekologiczne składniki, takie jak ekstrakty z kwiatów i ziół oraz inne substancje pochodzenia roślinnego.

Naturalne szampony do włosów cienkich i bez objętości:

– łagodnie oczyszczają włosy z nagromadzonych na nich zanieczyszczeń i resztek kosmetyków stosowanych do pielęgnacji i stylizacji, dzięki czemu kosmyki zyskują na objętości,

– pielęgnują włosy za pomocą naturalnych składników, zapewniając im odżywienie, poprawiając ich elastyczność i zdrowie,

– odbijają włosy u nasady, dzięki czemu jest ich optycznie więcej i łatwiej się je układa.

Warto wybierać kosmetyki naturalne od sprawdzonych producentów, którzy nie dodają do swoich wyrobów szkodliwych syntetycznych składników. Wśród dostępnych w naszym sklepie internetowym szamponów naturalnych warto zwrócić uwagę na:

rokitnikowy szampon do włosów Objętość i Puszystość marki Babuszka Agafia,

naturalny szampon rokitnikowy Maksymalna Objętość marki Natura Siberica,

– tybetański naturalny szampon do włosów Objętość i Siła marki Planeta Organica,

naturalny szampon do włosów zwiększający objętość Skarb Sri Lanki marki Organic Shop.

 

Odżywki i maski do włosów cienkich i bez objętości – pielęgnacja bez obciążania

Zwykłe odżywki i maski bardzo często stosują syntetyczne składniki, takie jak silikony, by wizualnie poprawić wygląd włosów. Niestety, jest to tylko tymczasowy efekt, nie ma bowiem wpływu na poprawę kondycji kosmyków. Ponadto, silikony obciążają włosy, nadbudowując się na nich, co daje efekt przyklapniętych, zbijających się w grupki kosmyków. Z tego względu w przypadku włosów bez objętości warto zdecydować się na kosmetyki ekologiczne, które:

– nie obciążą włosów,

– dostarczą kosmykom odżywczych składników i witamin, dzięki czemu poprawi się ich kondycja,

– poprawią objętość włosów, ładnie odbijając je od nasady,

– nie zawierają silikonów ani innych składników syntetycznych, które mają zły wpływ na wygląd i zdrowie kosmyków.

Wśród dostępnych w naszym sklepie z kosmetykami naturalnymi odżywek i masek do włosów bez objętości polecamy takie produkty, jak:

– rokitnikowa odżywka zwiększająca objętość do wszystkich rodzajów włosów marki Babuszka Agafia,

naturalna maska do włosów Niesamowita Objętość marki Natura Siberica,

– tybetańska odżywka ziołowa Objętość i Siła marki Planeta Organica,

naturalna maska do włosów Ekspresowa Objętość marki Organic Shop.

Ochrona przeciw wypadaniu włosów – najlepsze kosmetyki ekologiczne

W przypadku włosów cienkich warto także zabezpieczyć się przed nadmiernym wypadaniem włosów – odpowiednie kosmetyki ekologiczne mogą zahamować ten proces, a nawet stymulować cebulki włosów do wzrostu. Dzięki temu można uzyskać większą objętość fryzury i ochronić się przed jej przerzedzeniem. W naszym sklepie z kosmetykami naturalnymi dostępne są ekologiczne produkty, opracowane pod kątem odpowiedniego odżywienia skóry głowy i znajdujących się w niej mieszków włosowych oraz wzmocnienia włosów. Dzięki ich stosowaniu można poradzić sobie z problemem nadmiernego wypadania oraz zaobserwować wzrost nowych włosów.

Dostępne są szampony naturalne, odżywki i maski, a także specjalne wcierki do skóry głowy, przeznaczone do włosów wypadających. Polecamy takie kosmetyki ekologiczne, jak:

aktywne serum ziołowe Wzrost Włosów marki Babuszka Agafia, stymulujące włosy do wzrostu,

wzmacniający balsam Loves Latvia marki Natura Siberica, stymulujący wzrost włosów oraz zapobiegający ich wypadaniu,

naturalny szampon fiński do wrażliwej skóry głowy marki Planeta Organica, regenerujący włosy i wzmacniający cebulki,

– wzmacniająca naturalna odżywka do włosów Błękitna Laguna marki Organic Shop, wzmacniająca cebulki oraz włosy, zapobiegająca ich wypadaniu i zwiększająca ich objętość.

Sklep z kosmetykami naturalnymi – wszystko, co potrzebne do pielęgnacji włosów bez objętości

Nie musisz zwiedzać wszystkich drogerii w okolicy, by zdobyć naturalne kosmetyki niezbędne do pielęgnacji Twoich włosów – w naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie najlepsze marki w jednym miejscu. Szeroki wybór naturalnych szamponów do włosów, odżywek, masek i innych produktów pozwoli Ci stworzyć optymalny plan pielęgnacji, który przywróci Twoim włosom zdrowie i piękny wygląd.

Powrót do bloga