Twoje usta zimą - pomadki

9.1.2018

Pomadka do ust to chyba jeden z najbardziej popularnych kosmetyków! Każda z nas ma ją przy sobie… i dobrze! Bo w pielęgnacji delikatnej skóry ust dobry balsam to podstawa.

Firma najel  stworzyła niezwykłe balsamy do ust w 4 wariantach: kakaowym, waniliowym, kokosowym i z masłem shea. Mają silne działanie regeneracyjne i łagodzące. Chronią usta przed ich wysuszeniem i negatywnym wpływem czynników środowiska zewnętrznego.

Marmoladki firmy Kivvi to owocowa eksplozja! Aktywne składniki odżywiają, regenerują i ochraniają usta sprawiając, że stają się gładkie i piękne. Mają wygodne opakowania i orzeźwiające aromaty mięty, cytryny i pomarańczy.

Bezzapachowa, 100% naturalna pomadka do ust od Make me bio sprawi, że usta będą nawilżone, miękkie i zadbane. Zapewnia doskonałą ochronę przed uszkodzeniami i pękaniem.

Kojący balsam Resibo chroni, regeneruje i odżywia delikatną skórę ust. Zwiększa ich objętość i uwydatnia naturalną czerwień. Ma lekką konsystencję i słodki zapach dojrzałego mango.

Bez względu na to, który balsam wybierzesz dla siebie.. Najważniejsze żeby miał naturalny skład i głęboko nawilżał, a Twoje usta będą naprawdę piękne!
Powrót do bloga