Naturalne środki czystości

16.11.2017

Bez względu na to czy kochasz sprzątanie czy wolisz nie myśleć o nim za często, musisz to robić! Jeśli szukasz bezpiecznych i naturalnych produktów to koniecznie poznaj nasze najlepsze środki do czyszczenia.

Marka Eco Clean [KLIK] to naturalne, certyfikowane produkty do mycia naczyń, czyszczenia różnych powierzchni i mycia toalet. Są 100% biodegradowalne, wegańskie, organiczne i przyjazne dla skóry.

Na szczególną uwagę zasługują płyny do mycia naczyń z wyjątkową formułą czyszczącą opartą na cukrze! Nie powodują podrażnień, skutecznie usuwają zabrudzenia i nie zawierają niebezpiecznych, chemicznych składników. Są dostępne w wersji bezzapachowej z lawendą, cytryną i eukaliptusem.

Nasze najlepsze naturalne płyny do mycia toalet o zapachu eukaliptusa i grapefruita to świetna alternatywa dla drażniących środków myjących. Skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia i nie zawierają szkodliwych substancji. Są przyjazne dla środowiska naturalnego, 100% biodegradowalne i mają certyfikat ECOCERT.

Domowe środki czyszczące Organic People [KLIK] łączą w sobie wysoką skuteczność działania i bezpieczeństwo stosowania. Balsamy do mycia naczyń, spraye do różnych powierzchni, żele do czyszczenia podłóg i parkietów. Nie zawierają parabenów, SLS, EDTA, NTA, olei, fosforanów, fenoli, ftalanów, formaldehydów, syntetycznych substancji zapachowych i barwników.

Produkty przeznaczone do prania to certyfikowane żele i płyny zmiękczające, które są zawierają ponad 90% składników pochodzenia naturalnego. Dokładnie czyszczą plamy różnego pochodzenia jednocześnie pomagają zachować strukturę i kolory ubrań. Są w pełni biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska. Ekologiczne płyny zmiękczające ułatwiają prasowanie tkanin, nie zawierają szkodliwych związków i zachowują niezwykłe zapachy na długo.

Yope [KLIK] to doskonale znana polska marka naturalnych kosmetyków i domowych produktów do czyszczenia. Są to: Płyny do mycia łazienki, płyny do podłóg, uniwersalne płyny i bezzapachowy płyn do mycia szyb i luster. Niezwykle ciekawe są mydła kuchenne w 3 wariantach, które skutecznie usuwają z dłoni intensywne, nieprzyjemne zapachy. Neutralizują aromaty: czosnku, cebuli, ryb, smażonego tłuszczu i pleśni.

Zadbaj o środowisko i o siebie!

Powrót do bloga