Naturalne dezodoranty

6.3.2018

Codzienna pielęgnacja ma ogromne znaczenie! Dlatego warto przyjrzeć się bliżej produktom, które często używamy i… poszukać naturalnych alternatyw!

Marka Eolab stworzyła ona 100% naturalne dezodoranty do codziennej pielęgnacji. Przywracają poczucie komfortu, działają przeciwzapalnie, antyseptycznie i łagodząco. Dostępne w 3 wariantach: cytrynowym, neutralnym i z korą dębu.

Dezodorant od Make Me Bio w swoim składzie zawiera same naturalne ekstrakty. Ma bardzo przyjemny, neutralny zapach, pielęgnuje skórę i odświeża. Nie powoduje podrażnień i zapewnia skuteczną codzienną ochronę.

Jeden z najbardziej znanych naturalnych dezodorantów i składnik wielu z nich czyli Ałun. Ma silne właściwości antybakteryjne, koi skórę i nie powoduje podrażnień. Najprostszy i doskonale skuteczny sztyft firmy Najel to propozycja naprawdę 100% naturalna.

Tak jak i inne Produkty firmy Urtekram stworzone przez nich dezodoranty są w pełni naturalne, a przy tym bardzo skuteczne w działaniu. Kokosowy, różany, aloesowy i neutralny. Wszystkie 4 działają antybakteryjnie, usuwając nieprzyjemne zapachy. Ich niezwykła Formuła nie pozostawia białych śladów na ubraniach!

Bio dezodorant w kluce to produkt dedykowany tylko Panom. Niweluje nieprzyjemne zapachy, nie podrażnia i ma przyjemny, męski zapach. Gwarantuje skuteczną ochronę, posiada certyfikat Cosmos Organic i jest przyjazny dla Wegan!

Powrót do bloga