Kosmetyki ANWEN

30.1.2018

Marka Anwen to pierwsze kosmetyki w Polsce dostosowane do porowatości włosów! Swój sukces zawdzięczają prawdziwej pasji i wiedzy, która zmieniła wiele w naszym podejściu do pielęgnacji. Wszystkie produkty: maski, olejki i mgiełka są dostosowane do porowatości włosów – czyli tego jak bardzo ich struktura jest zniszczona. A żeby pomóc Wam w wyborze opisaliśmy krótko każdy z produktów!

Maska do włosów wysokoporowatych Kiełki Pszenicy i Kakao intensywnie pielęgnuje, nawilża i wzmacnia. Nadaje wyjątkowego blasku włosom i pomaga w ich regeneracji.

Maska do włosów średnioporowatych Winogrona i Kreatyna pomaga zdyscyplinować włosy, likwiduje efekt puszenia się, wzmacnia i odżywia. Uelastycznia włosy, intensywnie je nawilża i regeneruje ich strukturę.

Maska do włosów niskoporowatych Kokos i Glinka nie obciąża, intensywnie pielęgnuje, wzmacnia i doskonale nawilża. Poprawia elastyczność, działa ochraniająco i nadaje objętości.

Olej Werbena, Olej Marakuja i Olej Mango to trzy olejki, które skutecznie pielęgnują i chronią włosy przed szkodliwym wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. A wygodny atomizer pomaga w codziennej pielęgnacji.

I produkt do zadań specjalnych!  Mgiełka do włosów Summer Protect zawiera filtry UVA i UVB, które chronią przed promieniowaniem słonecznym, a także naturalne oleje i ekstrakty , które chronią włosy przed uszkodzeniami. Silnie regeneruje, pielęgnuje i nawilża.

To jaki masz typ włosów naprawdę ma znaczenie! Poznaj swój rodzaj porowatości i ciesz się najpiękniejszą odsłoną Twoich włosów.

 Anwen: https://www.natinati.pl/47_anwen

 SUBSKRYBUJ natinati.pl na kanale youtube!

Powrót do bloga