Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

BIODEGRADOWALNE WORKI NA ŚMIECI

Worki biodegradowalne – zadbaj o środowisko

Obecnie dbałość o dobro środowiska naturalnego to obowiązek, który wszyscy staramy się wypełniać z jak największą sumiennością. W tym celu nabywamy jedynie artykuły wykonane w duchu zero waste lub nadające się do ponownego użytku. Jednak szukanie zdrowych i naturalnych odpowiedników tradycyjnych produktów bywa naprawdę trudne. Aby Ci to nieco ułatwić, w naszym sklepie znajdziesz naturalne worki biodegradowalne, które pozwolą Ci na jeszcze efektywniejszą segregację. Dzięki nim możesz mieć pewność, że generowane przez Ciebie odpady nie będą negatywnie wpływać na środowisko naturalne.

Worki na śmieci bio – postaw na świadomy wybór

Oferowane przez nas biodegradowalne worki na śmieci zostały wykonane jedynie z naturalnych surowców, które pozwalają na swobodne kompostowanie. Zawierają dobrze nam znaną skrobię ziemniaczaną lub biopolimery na bazie skrobi kukurydzianej, które podlegają biodegradacji w domowych warunkach. Organiczne worki na odpady szczególnie dobrze sprawdzą się w przypadku prac ogrodowych czy przy składowaniu odpadów bio. Jednak, poza tym mogą być również stosowane jak ich tradycyjne odpowiedniki.

Biodegradowalne worki na śmieci

Choć worki na śmieci bio pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno, niemal od razu zaczęły się cieszyć ogromną popularnością. Ich sukces to wynik doskonałego połączenia dbałości o naturę z niezawodną funkcjonalności. Oferowane przez nas produkty nie tylko podlegają biodegradacji oraz są kompostowalne, ale również odznaczają się niesamowitą wytrzymałością. Niezwykła elastyczność oraz zastosowanie poręcznych rozwiązań, takich jak praktyczne uchwyty sprawiają, że worki na śmieci biodegradowalne to niemal obowiązkowy składnik każdego ekologicznego gospodarstwa domowego. Sposób ich używania niczym nie różni się od ich tradycyjnych odpowiedników, jednak ich 100% biodegradowalność sprawia, że są w pełni bezpieczne dla środowiska.