Filtruj według

Wyczyść wszystko

Cena

działanie dla dłoni

BESYMBIO

Roślinne pochodzenie składników BeSymbio

#MyjemyRoślinami, takie jest hasło przewodnie marki, która oferuje całkowicie naturalne produkty do sprzątania każdej domowej powierzchni. Formuły BeSymbio są oparte na wyciągach roślinnych, i zostały skomponowane przez wykwalifikowanych technologów. Działają nie tylko w służbie środowisku i mytym powierzchniom, ale dbają o skórę dłoni, które w czasie sprzątania są bardziej narażone na podrażnienia. Używając produktów BeSymbio możecie zapomnieć o rękawiczkach!

W dodatku są przepięknie zapakowane! Eleganckie, szklane butelki produkowane na terenie Unii Europejskiej, na pewno wykorzystacie ponownie – będzie żal je wyrzucić! Wyglądają jak biżuteria dla domu. 

Etykiety zostały zaprojektowane przez Tymka Jezierskiego, znanego ilustratora i plakacistę. Od razu zwraca się na nie uwagę. Pod względem estetycznym produkty BeSymbio to mistrzostwo świata! Aż chce się je trzymać na widoku.  

Ekologiczne produkty z BeSymbio

W ofercie znajdziemy standardowe produkty używane na co dzień w każdym domu. Naturalny płyn do mycia naczyń i naturalny płyn do mycia owoców i warzyw zawierają wyciąg z pestek grejpfruta, który działa antybakteryjnie oraz glicerynę roślinną, która dba o nawilżenie skóry dłoni. 

Naturalny spray do czyszczenia łazienki jest oparty na alkoholu, dzięki czemu możecie mieć pewność, że czyszczona powierzchnia będzie w 100% zdezynfekowana. 

Naturalny spray do wszystkich powierzchni, działa na podobnej zasadzie i jest naprawdę skuteczny. Jak sama nazwa wskazuje – można przetrzeć nim wszystko i nie trzeba go spłukiwać. 

Naturalne mydło do rąk to produkt, który aż miło trzymać w łazience! Ozdobi umywalkę lub półkę, jest bezzapachowe, hipoalergiczne, całkowicie bezpieczne i ma przyjemną konsystencję.

Naturalne środki czystości dla dzieci

Na uwagę zasługują jednak produkty, które wyróżniają BeSymbio na tle innych marek: 

Naturalny, higienizujący spray do zabawek pozwoli szybko rozprawić się z powierzchownymi zanieczyszczeniami na zabawkach. Wystarczy spryskać wymagającą czyszczenia powierzchnię, przetrzeć ręcznikiem papierowym i zostawić do wyschnięcia. Gotowe, można oddać maluchowi! 

Zabawki, które przeżyły nieznane przygody i zwiedziły nieodkryte wcześniej miejsca warto potraktować naturalnym płynem do mycia zabawek. Skutecznie pozbędzie się biologicznych zabrudzeń, pokona bakterie, grzyby i pierwotniaki. Zabawa jest ważna, ale musi być bezpieczna.

Naturalny płyn do mycia butelek i smoczków zapewni całkowite bezpieczeństwo w czasie posiłku, a naturalny spray do czyszczenia nocników – wiadomo.