Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1

Bazy

Co pod podkład, czyli idealna baza 

Stosujesz bazy pod podkład? Jeśli nie, musisz koniecznie przeczytać nasz opis kategorii pt. bazy pod makijaż. Znajdziesz w nim wyjaśnienie, dlaczego bardzo często dobra baza pod podkład jest świetnym wyjściem na nietrzymający się podkład w różnych warunkach atmosferycznych i nie tylko. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat baz i ich właściwości – zapraszamy do lektury opisu poniżej. 

Baza pod makijaż – jakim jest kosmetykiem?

Baza pod makijaż to jeden z produktów, który do niedawna nie był tak popularny, a przez większość osób nawet pomijany. Niektórzy uważali, że baza pod makijaż to kolejna zbędna warstwa. Jest to mylne przeświadczenie, ponieważ bazy pod podkład mogą nie tylko znacznie przedłużyć trwałość makijażu. Mogą także doskonale rozświetlić i nawilżyć cerę, dzięki czemu będzie ona lepiej przygotowana do przyjęcia podkładu. Za sprawą takiego kosmetyku, jak baza nawilżająca pod makijaż, nie musimy martwić się o to, że fluid szybciej zetrze się ze skóry, będzie widoczne przesuszenie lub nieestetyczne suche skórki. Baza pod makijaż wygładza także pory i ewentualne nierówności, sprawiając, że cera jest nieskazitelna i odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne na dużo dłużej. Nie trzeba też bazy pod podkład stosować codziennie – czasem warto zastosować ją wyłącznie np. pod makijaż wieczorowy. 

Naturalna baza pod makijaż w naszym wydaniu 

Naturalna baza pod makijaż musiała się zatem znaleźć i w naszym sklepie. Jej używanie przynosi same korzyści, dlatego została wyprodukowana w naturalnej wersji. Naturalna baza pod makijaż w asortymencie to oczywiście ta od marki PuroBio. Możemy ją wybrać w dwóch wersjach – do cery suchej i tłustej. Ta pierwsza to baza nawilżająca pod makijaż. Wyprodukowana z komponentów pochodzenia naturalnego świetnie przygotuje cerę do kolejnych kroków w makijażu. Zaś ta do cery tłustej sprawi, że podkład dłużej będzie matowy, a cera nie będzie się tak szybko wyświecać. Bazy tego typu zawierają w swoim składzie np. masło Shea i ekstrakt z bambusa.