Naturalne bazy pod cienie do powiek
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Bazy

Gwarancja trwałości makijażu? Tylko z bazą!

Nakładanie bazy na powieki jest krokiem w makijażu, który jest najczęściej pomijany. Wiele osób uważa, że jest on zbędny. My oraz wiele makijażystek i beauty influencerek jesteśmy innego zdania – jeśli jest to dobra baza pod cienie do powiek, może przyczynić się do trwałego makijażu nawet przez wiele godzin. Czym są zatem naturalne bazy pod cienie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy poniżej. 

Bazy pod cienie naturalne – czym się cechują?

Bazy pod cienie to produkty wyróżniające się swoją lepkością i możliwością zastygania. Dzięki nim cienie przyklejają się do powieki i na niej pozostają. Najlepsza baza pod cienie to taka, która jest w stanie utrzymać w ryzach nawet mocny makijaż na opadającej lub przetłuszczającej się szybko powiece. Baza pod cienie ma za zadanie również utrzymać na powiece pigmenty sypkie, które z kolei dają niesamowity efekt. Podobnie jest w przypadku brokatu – najlepsza baza pod cienie powinna dobrze przyklejać również pyłki brokatowe. Naturalne bazy pod cienie oczywiście mają bardziej naturalny, bezpieczny skład. Jednak nadal spełniają one swoją funkcję tak jak inne bazy pod cienie

Baza pod cienie do powiek w naturalnym wydaniu

Baza pod cienie do powiek to lepka, zastygająca konsystencja. Najczęściej jest to bezbarwny kosmetyk, jednak niektóre naturalne bazy pod cienie, ale nie tylko, mają za zadanie wyrównać koloryt powieki. Mają one zatem w swoim składzie pigmenty. Wtedy w przypadku bazy naturalnej, musi być to pigment pochodzenia naturalnego. Oczywiście taki kosmetyk powinien być również w pełni wegański, ekologiczny, bez sztucznych barwników, konserwantów i podrażniających perfum. Baza pod cienie do powiek może także mieć składniki pielęgnacyjne, w tym oleje i witaminy, przygotowujące dobrze skórę do makijażu. Warto pamiętać o tym kroku, by cieszyć się jak najdłużej z trwałego make-upu, szczególnie jeśli mamy przetłuszczającą lub opadającą powiekę. Jeśli jest to naturalna baza pod cienie. Można ją także stosować na co dzień i nie tylko, gdy postawimy na mocniejszy makijaż.