Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
2 Produktów
z 1
Serum Peptydowe, Asoa, 30 ml
129,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

ASOA

ASOA naturalne kosmetyki do twarzy 

Asoa to polska marka kosmetyków naturalnych założona przez młode małżeństwo, Asię i Bartka. Jak większość rodzimych manufaktur kosmetycznych powstała z pasji, potrzeby stworzenia czegoś własnego, co byłoby produktem naprawdę solidnym. Pomysł zrodził się na emigracji, a po powrocie do Polski został wprowadzony w życie. Jak to często bywa początki nie należały do prostych, a droga do sukcesu usłana była łzami, zmęczeniem i wieloma wyrzeczeniami. Ale nasza para nie poddała się i chwała im za to! Dzięki nim mamy możliwość nabycia kosmetyków, z których jakością niewiele produktów może się równać. Cały trud i determinacja opłaciły się. Marka bardzo szybko zdobyła uznanie klientek i klientów, a dziś jest jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych w kraju. Rozrosła się i nie jest już firmą dwuosobową, zatrudnia wielu pracowników, którzy wspólnie z właścicielami budują dalej sukces. Ich laboratorium znajduje się w malowniczej górskiej miejscowości Łącko, na południu kraju. Takie otoczenie pewnie sprzyja procesowi tworzenia.

Najlepszy Krem z Filtrem SPF50 od ASOA

Krem był hitem od samego początku, a jego popularność wciąż rośnie! Trudno się dziwić. Wysoka ochrona przeciwsłoneczna i przemyślany, fantastyczny skład zachęcają do wypróbowania. Krem poza wysokim filtrem SPF posiada w składzie kwas hialuronowy, bez którego wiele z nas nie wyobraża sobie codziennej pielęgnacji. Mało który składnik daje tak spektakularne efekty. Zmiękcza i wygładza skórę, pomaga pozbyć się drobnych zmarszczek i wiąże wodę w głębokich warstwach skóry. W połączeniu z niacynamidem, czyli witaminą B3, która również zapobiega utracie wody z naskórka gwarantują ekstremalne nawilżenie. Ekstrakt z opuncji figowej jest przysłowiową kropką nad „i” – przecież wszyscy znamy jej cudowne właściwości. Zawiera poza tym łagodzący d-pantenol oraz odmładzającą witaminę E,  Naturalny Krem z Filtrem SPF 50 na tle podobnych kosmetyków wyróżnia się tym, że nie jest tłusty, a po nałożeniu na twarz nie ma się wrażenia przyklejonej maski. Jego konsystencja jest lekka, nie zostawia białego filmu, jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery i idealnie nadaje się pod makijaż. Zapewnia kompleksową ochronę i jednocześnie pielęgnuje skórę przez cały dzień.