Czarna Wielorazowa Maszynka do Golenia Żyletka i Stojak, Bambaw

Czarna Wielorazowa Maszynka do Golenia Żyletka i Stojak, Bambaw
  • Czarna Wielorazowa Maszynka do Golenia Żyletka i Stojak, Bambaw

Czarna Wielorazowa Maszynka do Golenia Żyletka i Stojak, Bambaw

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Bambus & Stal Nierdzewna
- Dokładnie Goli
- Niweluje ryzyko podrażnień
- Zamiennik plastiku
- Zero waste

BAMBAW

77,69 zł -30%

110,99 zł

- +

Produkt chwilowo niedostępny

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Wielorazowa, metalowa maszynka do golenia, z wymiennymi ostrzami, Bambaw
Golenie? Większość z nas to robi. Niestety, każdego roku wyrzuca się miliardy plastikowych maszynek i wkładów. Nie można ich poddać recyklingowi, ponieważ metal jest zatopiony w plastiku. Cały ten plastik jest spalony lub zaśmieca naszą planetę. To katastrofa dla środowiska. Na szczęście są lepsze opcje.

Tradycyjne maszynki są skutecznym narzędziem do golenia. Metalowe maszynki były szeroko stosowane przed masową produkcją maszynek jednorazowych. Duże firmy, które miały na myśli wyłącznie zysk, sprawiły, że tradycyjna maszynka do golenia została zapomniana. Mimo to, dwustronna maszynka do golenia jest obecnie najlepszą opcją, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
Jedno ostrze nadające się do recyklingu:
Wielorazowe maszynki do golenia potrzebują jednego ostrza wykonanego ze stali nierdzewnej, które łatwo poddaje się recyklingowi. Częstotliwość wymiany ostrzy zależy od częstotliwości golenia i rodzaju włosów, może to wynosić od kilku tygodni do miesięcy. Żyletki są ekonomiczne i można je kupić w większości supermarketów lub w Internecie.
Wróć do tradycyjnego golenia bez plastiku dzięki stylowej metalowej maszynce Bambaw.

Maszynka Bambaw z podwójnymi krawędziami zapewnia dokładne golenie zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ma długi, ryflowany uchwyt wykonany z wysokiej jakości metalu. Dzięki temu maszynka idealnie nadaje się do golenia twarzy i ciała.
Bezużyteczna bitwa marketingowa doprowadziła do osadzania 5 ostrzy w maszynce. Wiele ostrzy podrażnia skórę i sprzyja wrastaniu włosów. Wszystko, czego potrzebujesz, to jedno ostre jak brzytwa ostrze, aby osiągnąć idealne golenie.

Metalowa maszynka do golenia Bambaw jest idealna dla początkujących. Jest zaprojektowana tak, aby ułatwić golenie. Dlatego dołączona jest pełna i zilustrowana instrukcja obsługi online.

Klienci kupowali także: