10.11.2020,  Strefa marek

Dla zabieganych fantastycznym rozwiązaniem jest manicure hybrydowy. Jeszcze kilka lat temu usługa dostępna w profesjonalnych salonach, obecnie często wykonywana samodzielnie w domu. I słusznie! Oszczędzasz czas i pieniądze – możesz kupić więcej kolorów, lepszą bazę, top czy lampę.

10.11.2020,  Wiedza E-booki

Obserwując znikającą stopniowo górę naczyń w zlewie, coraz bardziej błyszczące kafelki w łazience, czy rozwieszając pachnące czystością pranie można doznać uczucia spływającego spokoju. A wykonując te wszystkie czynności z pomocą ekologicznych środków czystości może być jeszcze lepiej!

10.11.2020,  Strefa marek

„Kosmetyki dla domu”, to wyrażenie bardzo dobrze brzmi. A jest jeszcze lepiej, kiedy takie kosmetyki się posiada i się z nich korzysta! Właśnie takie produkty oferuje polska manufaktura Klareko. Właścicielki marki, Marta i Karina deklarują, że pomysł na stworzenie „kosmetyków” powstał z miłości do rodziny i Matki Ziemi.

10.11.2020,  Ciało

Nasi bohaterowie – założyciele marki Fito Spa – Anna i Marcin, posiadając wieloletnie doświadczenie w branży SPA & Wellness postanowili stworzyć swoją firmę kosmetyczną. Ale nie byle jaką! Chcieli, aby ich marka oferowała jakość na najwyższym możliwym poziomie, czerpiąc z natury to co najlepsze i oddając to swoim klientom.