10.11.2020,  Marki

Dla zabieganych fantastycznym rozwiązaniem jest manicure hybrydowy. Jeszcze kilka lat temu usługa dostępna w profesjonalnych salonach, obecnie często wykonywana samodzielnie w domu. I słusznie! Oszczędzasz czas i pieniądze – możesz kupić więcej kolorów, lepszą bazę, top czy lampę.

10.11.2020,  Strefa marek

Obserwując znikającą stopniowo górę naczyń w zlewie, coraz bardziej błyszczące kafelki w łazience, czy rozwieszając pachnące czystością pranie można doznać uczucia spływającego spokoju. A wykonując te wszystkie czynności z pomocą ekologicznych środków czystości może być jeszcze lepiej!

10.11.2020,  Strefa marek

„Kosmetyki dla domu”, to wyrażenie bardzo dobrze brzmi. A jest jeszcze lepiej, kiedy takie kosmetyki się posiada i się z nich korzysta! Właśnie takie produkty oferuje polska manufaktura Klareko. Właścicielki marki, Marta i Karina deklarują, że pomysł na stworzenie „kosmetyków” powstał z miłości do rodziny i Matki Ziemi.

10.11.2020,  Ciało

Nasi bohaterowie – założyciele marki Fito Spa – Anna i Marcin, posiadając wieloletnie doświadczenie w branży SPA & Wellness postanowili stworzyć swoją firmę kosmetyczną. Ale nie byle jaką! Chcieli, aby ich marka oferowała jakość na najwyższym możliwym poziomie, czerpiąc z natury to co najlepsze i oddając to swoim klientom. 

10.11.2020,  Strefa marek

W domu pełnym liści i kwiatów wychowała się Beata – współzałożycielka marki BeSymbio. Jak sama mówi, jej mama ma niesamowitą rękę do roślin – czego nie dotknie, to zaczyna kwitnąć. Pasja przeszła z matki na córkę, przez cały czas uzupełniając się o coraz większą świadomość ekologiczną.

10.11.2020,  Strefa marek

SOHO Cosmetics to niewielka, młoda manufaktura kosmetyczna założona przez Anię, która z wykształcenia i z zamiłowania jest chemikiem. Nasza bohaterka postanowiła połączyć swoją pasję z wiarą w potęgę natury i tak oto powstała marka, która udowadnia, że „mniej znaczy lepiej”, a oferowane przez nią kosmetyki oferują dogłębną pielęgnację i to całkowicie naturalnie!

10.11.2020,  Strefa marek

Kremy idealne na każdą pogodę, na dzień i na noc, dla każdej cery. Ogromną ich zaletą jest fakt, że doskonale sprawdzają się jako baza pod makijaż, który trzyma się na nich długo i wytrzymuje naprawdę ciężkie warunki. Dwa produkty w ofercie marki, ale bądź pewna jeden z nich jest idealną opcją dla Ciebie, trzeba tylko odkryć który!